Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139010

Mogli coś zrobić najlepiej niech zaczną od Kołobrzegu, jestem właśnie na wczasach o internecie z orange można zapomnieć, zasięg tylko EDGE i to na 1 kreskę w centrum miasta śmiech na sali, dobrze ktoś obok ma wi fi nie zabezpieczone to mogę korzystać z netu 🙂