Gość
17 czerwca 2011 o 09:56
Liczba postów: 139087
generalnie Play sie pogorszył. Na poczatku mieli swietną oferte a teraz dupa. Zasieg szwankuje i ostanio w metrze lepiej sie dogadam niz poza:p przy przedłuzeniu umowy niczego dobrego nie oferuja i internet to masakra. Nie wspomne juz o jakis dziwnych szwankowaniach gdy byłam za granicą. Mysle, że dobrze zaczeli ale dalej juz nie jest tak swietnie i datego tez zainteresowanie Playem pada. Przy koljenym końcu umowy zastanowie sie czy nie uciekać do konkurencji.