Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138984

@Tomaszewski- rozumiem, że mowa tu o necie w komórce? Dla mnie to nie to samo. Można przejrzeć kilka wiadomości, facebooka etc, ale przecież na telefonie nie popracujesz. Osobiście bardziej mnie interesuje normalny net mobilny (z użyciem laptopa). T-Mobile ma kilka atrakcyjnych ofert, ale ciekawa jestem też jak ustosunkują się do tej biznesowej oferty Orange.