Start › Forum › Odpowiedz na:
Ceny może i akceptowalne ale ten telefon mnie niezbyt interesuje. myślę że do rąk blogowiczów/forumowiczów trafi raptem 5 sztuk – a tak płakali „kiedy SGS2 w Play”