Start › Forum › Odpowiedz na:
Czekałem z przedłużeniem umowy na oferty T-mobile i dobrze że jest jeszcze czas by podpisać umowę na starych warunkach z Erą (do 5 czerwca)… przynajmniej dla mnie w Erze są lepsze warunki.