Gość
28 kwietnia 2011 o 15:28
Liczba postów: 138938
Witam, mam pytanie troche z innej beczki, bo nie wiem gdzie tu można go zadać, a więc:
Chciałbym miec na jakis czas mobilny dostep do sieci. Z ofert ktore przejrzałem orange free wydaje mi sie najbardziej przyjazny chyba ze jest cos naprawdę lepszego to proszę mi dać znać.
Zastanawiam sie nad podpisaniem umowy na max 12 miesiecy. Nie wiem ile czasu bede w delegacjach i rozjazdach po za domem wiec okres w abo musi byc max 12 m-cy.
Proszę takze o kilka slow na temat zasięgu i korzystania z tego typu dostępu w tej sieci
pozdrawiam