Gość
19 kwietnia 2011 o 11:42
Liczba postów: 139237
Wiosenny KIT, tradycyjnie lojalny klient będący już w UPC i po okresie promocyjnym nie może skorzystać z tańszych rozwiązań oferowanych w UPC, musi wybrać taką ofertę w której będzie płacił więcej niż dotychczas. KIT i jeszcze raz KIT, polityka UPC zawsze była przykładem wykorzystywania lojalnych klientów. Lepiej rozwiązać umowę i zawrzeć atrakcyjną na kogoś innego mieszkającego pod tym adresem.