Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139207

Taki wierny fanboj powinien umieć sam znaleźć. Co ja mówię powinien znać ofertę na wylot. Szukaj aż znajdziesz. Abonamenty coraz droższe więc podwyzki są. Ty możesz byś ślepy na coraz wyższe ceny abonamentów ale ci, którzy z nich korzystają napewno to widzą. Masz Fresha więc nie wypowiadaj się w tematach abo. Liczby nie kłamią w Orange i Orange zaoszczędzę więcej niż w Play.