Gość
14 kwietnia 2011 o 07:05
Liczba postów: 139210
że mamy 8 Milionów abonentów że sięgamy na numer 1 że mam do kitu jakość to już nie ma znaczenia ale jesteśmy ba byliśmy tańsi czas zacząć ostro zarabiać i dlatego wprowadziliśmy podwyżkę przykro nam abonenci nie możemy już nic za free dawać czas się za was zabrać a i likwidujemy stan darmowy a wprowadzamy opłatę 20 złoty za usługę i to jest cały tani play jak cała tania Netia netiai wolność wybory do drogich cen