Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Ryczałtowa taryfa na internet w Polsce przed wakacjami › Odpowiedz na: Ryczałtowa taryfa na internet w Polsce przed wakacjami
Gość
15 lutego 2011 o 20:14
Liczba postów: 139206
po co mi intenet na terenie UE, ja mieszkam w polsce a za granice wyjezdzam raz na rok na 2 tyg to moge sie obejsc bez netu ps. drozyzna i smiechu warte