Start › Forum › Operatorzy › Internet mobilny › Play stawia na szybki internet, BriefCafe (video) › Odpowiedz na: Play stawia na szybki internet, BriefCafe (video)
Gość
7 lutego 2011 o 14:42
Liczba postów: 139208
Korzysta ktos juz z hspa+ na 900MHz??? dzial to czy nie ?