Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › BlackBerry w Play w 2011 roku › Odpowiedz na: BlackBerry w Play w 2011 roku
Gość
21 grudnia 2010 o 15:46
Liczba postów: 139206
no zoabczymy czy wprowadza. bb ma fajne te obsluge maila. rownie znosna jest moze jeszcze nokia mail (np. w orange). poza tym telefony rim sa swietne. takze jest na co czekac