Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi BlackBerry w Play w 2011 roku Odpowiedz na: BlackBerry w Play w 2011 roku

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139055

no zoabczymy czy wprowadza. bb ma fajne te obsluge maila. rownie znosna jest moze jeszcze nokia mail (np. w orange). poza tym telefony rim sa swietne. takze jest na co czekac