Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Orange bierze na siebie podwyżkę VAT › Odpowiedz na: Orange bierze na siebie podwyżkę VAT
Gość
24 listopada 2010 o 14:56
Liczba postów: 139047
Kiedy od pierwszego wszystko zdrożeje, to ceny połączeń choć nie będą jakimś drastycznym wydatkiem, dobrze, że pozostaną w swoich cenach. Ale palmtopy, laptopy, netbooki i ipady i inne pójdą w górę.