Start › Forum › Operatorzy › Internet mobilny › Prezentacja modemu LTE 1800 Mobyland › Odpowiedz na: Prezentacja modemu LTE 1800 Mobyland
Gość
20 listopada 2010 o 12:45
Liczba postów: 139055
Już się zabezpieczają … bo w opisie modemu niby 4 generacji jest napisane moi drodzy… przyszli abonenci pobieranie danych DO 73Mb/s i to samo jest z wysyłaniem…a realia zobaczycie jak podpiszecie umowę na 24 miesiące :