Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Orange tłumaczy wyłączenie stacjonarnych z Pakietu 1000 minut w OPOP › Odpowiedz na: Orange tłumaczy wyłączenie stacjonarnych z Pakietu 1000 minut w OPOP
Gość
7 listopada 2010 o 16:35
Liczba postów: 139233
Orange kombinuje, ciągle coś zmienia w regulaminie, teraz np przedłużenie umowy dla firm nie od 6 miesięcy, ale jak każdy od 3! Paranoja!