Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Orange tłumaczy wyłączenie stacjonarnych z Pakietu 1000 minut w OPOP Odpowiedz na: Orange tłumaczy wyłączenie stacjonarnych z Pakietu 1000 minut w OPOP

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139233

Orange kombinuje, ciągle coś zmienia w regulaminie, teraz np przedłużenie umowy dla firm nie od 6 miesięcy, ale jak każdy od 3! Paranoja!