Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Orange tłumaczy wyłączenie stacjonarnych z Pakietu 1000 minut w OPOP
-
AutorWpisy
-
-
-
Takie tłumaczenie piąte przez dziesiąte, my jesteśmy niewinni bo UKE nie działa właściwie w tej sprawie. Dziwne jest jednak, że reszta operatorów nie sygnalizuje tego problemu a tylko Orange zapaliła się lampka. Może niech lepiej od razu powiedzą, że się im nie opłaca usługa połączeń na numery stacjonarne. Zresztą według mnie obcinając stacjonarki z pakietu powinni obniżyć jego cenę przynajmniej do 8 zł wtedy stałby się jeszcze opłacalny.
-
Anonimowy
Gość6 listopada 2010 o 14:51Liczba postów: 139086A naiwni w te banialuki uwierzą :lol Cena hurtowa – ftr – na stacjonarki to ok 1,5-2 grosze. Cena hurtowa do komórek oranża – mtr – to prawie 17 gr. Powyższe bzdurzenie byłoby bardziej logiczne gdyby wywalili połączenia na swoje komórki , a nie na stacjonarki. Te efcety to wnuki dzwoniące do babci ? Przekraczały założoną przez analityków ilość wykorzystywanych minut z pakietu ? A winne jest oczywiście UKE ?
-
Anonimowy
Gość6 listopada 2010 o 14:58Liczba postów: 139086pakiet na stacjonarne nie istnieje u pozostałych operatorów w żadnej formie w ofertach na karte więc orange wraca do szeregu, może zapowiadana po cichu usługa stacjonarne w plusie wystraszyła orange , dzwonimy na komórkę ale liczy się stacjonarna rozmowa numer za tani dla orange bo najwyżej 10 groszy anie 29 groszy i więcej, ciekawe czy to ma sens.
-
Anonimowy
Gość6 listopada 2010 o 16:28Liczba postów: 139086Korzystanie z Fixed Cellular Terminal to nadużycie?
To ciekawe po co ludzie to „coś” stworzyli?To że firmy wykorzystują pakiety do własnych celów to już przestępstwo?
Orange ma nierówno pod sufitem, innymi słowy już drugi raz modyfikuje ofertę którą wcześniej tak ceniło i promowało a Jabczyńsk jak zwykle usprawiedliwia operatora!
Najpierw czerwone lampki, diody itp
a teraz „nadużycia”.Już drugi raz Orange pogarsza swoją ofertę, ale Wojtek J. zwyczajowo mówi, a raczej piszę że oferta i tak jest dobra.
Oczywiście że jest dobra, bo zawsze może być gorsza, tzn, że teraz nie może być lepiej a tylko gorzej?
Normą są też „obietnic” że będzie lepiej np.: „Waszą sugestię by pakiet był dłuższy przekażę marketingowi.”
widać że lampki są już nie potrzebne bo nie będą miały od czego się przepalać;p HEHE!
-
Anonimowy
Gość6 listopada 2010 o 18:44Liczba postów: 139086Pozwolę sobie mieć inne zdanie niż Pan Jabczyński. Dla mnie to powrót do starych zasad. Znaczy się PF juz nie taki straszny, że się znacznie pogarsza ofertę. 10 zł na 14 dni bez stacjonarek :lol
A jaka była cena pakietu na samym początku przy jego wprowadzeniu (ze stacjonarkami)? Czy aby nie 6 zł/14dni? I ze względu na czerwone lampki w BTSach podskoczyła na 10 zł. 😀
Ten pakiet to równia pochyła. -
Anonimowy
Gość7 listopada 2010 o 02:48Liczba postów: 139086Nie podoba mi się w Orange i nie korzystam, a nawet zbieram swoje zabawki i do innej piaskownicy. Dlatego przeniosłem swoje nry z POP Orange, jeden do PLAYa na dzwonienie darmo bez limitu do znajomych w Play i na stacjonarki oraz 29gr/min do wszystkich innych sieci kom. w PL a drugi do HEYAHa, by najtaniej dzwonić do znajomych w UE na ich zagraniczne komórki.
-
Anonimowy
Gość7 listopada 2010 o 07:23Liczba postów: 139086Kolec, 6pln to była cena promocyjna na samym początku. Od początku było wiadomo, że cena podskoczy. Nawet 10pln nie było straszną opłatą. Większość dzwoni na Orange ale są osoby które wykorzystują FTCy i ograniczają łączą czym powinien zająć się UOKiK ale nic nie robi. Rzecznik zapowiedział, że marketing dostanie info o propozycjach, więc może warto jeszcze wstrzymać się z sądami.
-
Anonimowy
Gość7 listopada 2010 o 15:36Liczba postów: 139086 -
Anonimowy
Gość7 listopada 2010 o 16:59Liczba postów: 139086 -
Anonimowy
Gość8 listopada 2010 o 22:48Liczba postów: 139086 -
Anonimowy
Gość10 listopada 2010 o 13:24Liczba postów: 139086Bardzo możliwe, że to prawda. W końcu jak usiądzie ileś osób dzwonią non stop to sieć może nie dać rady w pewnych obszarach więc jest to bardzo prawdopodobne.. Ja się tylko zastanawiam czy firmy nie mogą sobie założyć jakiś stacjonarek, przecież w biznes pakiecie są bezpłatne połączenia między klientami TP, więc może lepiej ryczałtem za to zapłacić i się nie bawić…
-
-
Anonimowy
Gość14 maja 2011 o 09:08Liczba postów: 139086U mnie zadnych obciazeń na lini nie było,ani zakłuceń -sygnał był…
Mydlic oczy mozecie komu innemu nie mi..
jesli dajecie tylko 1000 min w orange,to zróbcie opłate 6 zł a nie 10 zł…
zdzieracie z nas jak umiecie,jestescie jak te sępy, co padline w dziobie mają.
dzwonicie po ludziach i proponujecie superanckie telefony i liczne promocje-jak po jakims czasie zajebiecie to i pobierzecie opłate..zastanówcie sie…
-
Anonimowy
Gość14 maja 2011 o 09:11Liczba postów: 139086U mnie zadnych obciazeń na lini nie było,ani zakłuceń -sygnał był…
Mydlic oczy mozecie komu innemu nie mi..
jesli dajecie tylko 1000 min w orange,to zróbcie opłate 6 zł a nie 10 zł…
zdzieracie z nas jak umiecie,jestescie jak te sępy, co padline w dziobie mają.
dzwonicie po ludziach i proponujecie superanckie telefony i liczne promocje-jak po jakims czasie zajebiecie to i pobierzecie opłate..zastanówcie sie…
-
-
AutorWpisy