Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139210

– system – testujący za głupi na windowska
-obsługa telefonu – za głupi bo nie radzi sobie z obsługa
-opóźnienia – takie same jak w inteligencji testera-brak obsługi Divixa – oczywiście ze jest tylko jesteś za głupi żeby to odkryc.