Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138960

Ja tam pamietam pierwsze wzmianki (mozna bylo sciagnac SDK) o Androidzie z jakies 3,5 lata temu. A to, ze na polskim rynku nie bylo telefonow o niczym nie swiadczy. Historia Adroida jest znacznie dluzsza. Gdyby teraz wszedl do polski japonski i-mode to jego historia rozpoczelaby sie teraz? Nie. Jest dluzsza.