Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Unikalny starter OFnK z micro SIM i 1 GB › Odpowiedz na: Unikalny starter OFnK z micro SIM i 1 GB
Gość
9 października 2010 o 16:27
Liczba postów: 139210
ktry: na pewno nie najbardziej zacofany, zobacz choćby na mobilny net, chyba tylko w Orange można korzystać z łączonego zasięgu 3g/cdma, niedawno poza tym rozpoczęli testy szybkiego mobilnego netu HSPA+ Dual Carrier (do 42 Mb/s). Można nie lubiś jednego czy drugiego opa, ale trochę obiektywizmu…