Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 20proc. więcej za doładowanie 50zł w Orange › Odpowiedz na: 20proc. więcej za doładowanie 50zł w Orange
Gość
5 października 2010 o 14:35
Liczba postów: 139075
Dlaczego od razu wyłudzić? Przecież są ludzie, którzy doładowują głównie 50-kami (choćby po to, żeby mieć dłuższy okres ważności konta na wychodzące). Dla mnie promo nie jest złe.