Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi 20proc. więcej za doładowanie 50zł w Orange Odpowiedz na: 20proc. więcej za doładowanie 50zł w Orange

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139075

Dlaczego od razu wyłudzić? Przecież są ludzie, którzy doładowują głównie 50-kami (choćby po to, żeby mieć dłuższy okres ważności konta na wychodzące). Dla mnie promo nie jest złe.