Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Era: Nie było zmowy ws. telewizji w komórkach › Odpowiedz na: Era: Nie było zmowy ws. telewizji w komórkach
Gość
24 września 2010 o 15:13
Liczba postów: 139241
Pewnie że nie było też tak uważam, po prostu operatorzy nie chcą wchodzić w mobilną telewizję bo im się nie opłaca proste…