Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Orange One na filmach reklamowych (video) › Odpowiedz na: Orange One na filmach reklamowych (video)
Gość
16 września 2010 o 09:19
Liczba postów: 139081
całkiem niezła jest ta reklama. Zachowana w typowym dla operatora stylu. Zobaczymy jak zostanie odebrana. Podobnie zresztą jaka sama oferta. Która, stanowi dobrą alternatywę dla osób często smsujących. I chyba to właśnie oni, są głównymi odbiorcami nowej taryfy Orange One. Przynajmniej tak mi się wydaje.