całkiem niezła jest ta reklama. Zachowana w typowym dla operatora stylu. Zobaczymy jak zostanie odebrana. Podobnie zresztą jaka sama oferta. Która, stanowi dobrą alternatywę dla osób często smsujących. I chyba to właśnie oni, są głównymi odbiorcami nowej taryfy Orange One. Przynajmniej tak mi się wydaje.