Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Orange One – nowa taryfa w Orange na kartę › Odpowiedz na: Orange One – nowa taryfa w Orange na kartę
Gość
13 września 2010 o 09:16
Liczba postów: 139207
no i spox, zawsze będzie wiekszy wybór, dobrze, że nie wycofują starych taryf typu POP czy NOG.