Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Potrójne doładowanie w Tak Tak › Odpowiedz na: Potrójne doładowanie w Tak Tak
Gość
1 lutego 2010 o 23:39
Liczba postów: 139021
Jak kto woli, czysta kalkulacja. Ja osobiście wolę wydać więcej , skorzystać z promocji i dzwonić sobie spokojnie przez jakiś czas niż co chwila doładowywać. W końcu podwójne nie trwa wiecznie.