Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Potrójne doładowanie w Tak Tak › Odpowiedz na: Potrójne doładowanie w Tak Tak
Gość
12 października 2009 o 13:49
Liczba postów: 139210
Chodziło mi o to, że Era to jeden z największych operatorów i posiada ok 1/3 wszystkich użytkowników komórek w Polsce. A że sam w większości kontaktuje się z Erą, to promocja jeszcze bardziej mi się opłacała. Bo i tak jest opłacalna.