Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Magiczne 29gr › Odpowiedz na: Magiczne 29gr
Gość
14 października 2009 o 12:07
Liczba postów: 138935
podobno w tej rarce plusa też jest taka stawka, ale to jest jakaś lipa. W orange w tych 55 zł masz wliczone wszystko. A w plusie masz tylko minuty wliczone w abo a za smsy !dopłacasz poza abonamentem!