Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Magiczne 29gr › Odpowiedz na: Magiczne 29gr
Gość
20 kwietnia 2009 o 13:26
Liczba postów: 139230
Tor, a co z tymi, którzy dostali informacje, że 15 kwietnia nie mogą wykupić już np. pakietu multipop i nie dostali informacji, że jednak mogą? Orange kpi sobie ze swoich użytkowników. Masakra. TT po kilku dniach od rozpoczęcia wojny cenowej dało 29gr/godzinę rozmowy do wszystkich w sieci i na stacjonarne. Heyah i Simplus odpowiedzieli jeszcze szybciej. A Orange- tylko się bawi.