Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Magiczne 29gr › Odpowiedz na: Magiczne 29gr
Gość
2 kwietnia 2009 o 14:49
Liczba postów: 139092
[quote="Perrin":o8wyhagc]Ja tak tak czy owak doładowuje za 50 zł minimum. Dostaje się 10% od każdego doładowania gratis, więc opyla się doładowywać raczej większymi kwotami.[/quote:o8wyhagc]
Można też doładowywać z innych źródeł. Jeśli doładowuję przez stronę ery- dostaję bonusy. Ale raczej doładowuję ze sprawdzonej strony i mam ponad 10% zniżki na każde doładowanie.