Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › MIX’y – są tu zwolennicy? › Odpowiedz na: MIX’y – są tu zwolennicy?
Gość
1 kwietnia 2009 o 07:54
Liczba postów: 138928
no tu się akurat muszę zgodzić. Ja ze względu na koszty telefon wymieniam raz na 3 lata