Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Era – opinie › Odpowiedz na: Era – opinie
Gość
6 lipca 2009 o 19:06
Liczba postów: 139089
A po co dwie karty? Wystarczy trochę pomyśleć i dobrze zainwestować kasę. Zamiast utrzymywać dwie karty- wolę np. korzystać z podwójnych doładowań w TT. Stawka do wszystkich sieci w Polsce do 29gr/min, do Playa 41gr/min, wewnątrz sieci 29gr/godzine- a tu dzwonię najczęściej. I problem dwóch kart znika Wystarczy jedna.