Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Era – opinie Odpowiedz na: Era – opinie

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139089

A po co dwie karty? Wystarczy trochę pomyśleć i dobrze zainwestować kasę. Zamiast utrzymywać dwie karty- wolę np. korzystać z podwójnych doładowań w TT. Stawka do wszystkich sieci w Polsce do 29gr/min, do Playa 41gr/min, wewnątrz sieci 29gr/godzine- a tu dzwonię najczęściej. I problem dwóch kart znika Wystarczy jedna.