Gość
17 kwietnia 2009 o 07:36
Liczba postów: 138950
ja pamięci do kodów nie mam zupełnie…
a co do tych rozsądnych ludzi – niestety zdziwiłbyś się ilu jest nierozsądnych. To widać np. na forum Heyah. Ludzie piszą, że np. dostali smsa, że jak wyślą smsem pod numer 888……. kod doładowujący to dostaną pięciokrotne doładowanie, a potem mają pretensje do heyah że nie dostali nawet pojedynczego doładowania i żądają wyjaśnień… śmiech na sali…