Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138950

ja pamięci do kodów nie mam zupełnie…
a co do tych rozsądnych ludzi – niestety zdziwiłbyś się ilu jest nierozsądnych. To widać np. na forum Heyah. Ludzie piszą, że np. dostali smsa, że jak wyślą smsem pod numer 888……. kod doładowujący to dostaną pięciokrotne doładowanie, a potem mają pretensje do heyah że nie dostali nawet pojedynczego doładowania i żądają wyjaśnień… śmiech na sali…