Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139069

Którego kabaretu? A Womanizer, to pewnie nowa piosenka Britney Spears Ja chyba w trochę innym świecie żyję. Ale muszę przyznać, że przeboje z reklam TakTaka i ogólnie Ery- wpadają mi w ucho.