Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138957

Żeby być poza zasięgiem wystarczy:
-wyłączyć telefon;
– spędzić wieczór w miłej, bardzo podziemnej knajpie;
-ugrzęznąć w windzie na kilka godzin.
Niekoniecznie trzeba wykupywać bilet lotniczy na drugi koniec świata, dziewczyny