Gość
26 stycznia 2009 o 17:23
Liczba postów: 138957
Żeby być poza zasięgiem wystarczy:
-wyłączyć telefon;
– spędzić wieczór w miłej, bardzo podziemnej knajpie;
-ugrzęznąć w windzie na kilka godzin.
Niekoniecznie trzeba wykupywać bilet lotniczy na drugi koniec świata, dziewczyny