Gość
2 stycznia 2009 o 10:38
Liczba postów: 139230
Perrin, no to widzę sylwester z atrakcjami mam nadzieję, że nowy rok udał się lepiej.
A jeśli o podróżowanie pociągami chodzi, to da się zauważyć wszelkich "komórkowców". Jedyne co to żałuję, że zaniknął dawny zwyczaj rozmowy ze współpasażerami… głupio tak odezwać się do kogoś zapatrzonego w ekranik komórki
no ale, jak to niektórzy mówią – "za taką cenę wstyd nie korzystać" :>