Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139041

no dobra, ale w mk masz droższe smsy, net, o międzynarodowych nie wspominam nawet… szczerze to mi się częściej za granicę zdarza dzwonić niż do playa.. nikt z moich znajomych nie ma.