Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › O Netii na blogu -oficjalnie › Odpowiedz na: O Netii na blogu -oficjalnie
Gość
21 marca 2010 o 22:50
Liczba postów: 139047
kampanie sciagaja klientow, naganiaja, ale jakos uslug w netii wcale nie wzrosla, a cena za dane predkosci wiele nie zmalala, wiec postep wg mnie minimalny od zeszlego roku