Gość
2 marca 2010 o 20:47
Liczba postów: 139239
Juz widze oczami wyobrazni jak odbieram od listonosza moj biling i wykaz doladowan 🙂
Szkoda tylko listonosza bo w polsce jest conajmniej 10minilonow abonentow pre-paid i ktos to bedzie musial dostarczyc 😀
Jak dla mnie ustawa nic nie wnosi, rewolucja bylo zniesienie oplat za przeniesienie ale takie cos… Czy ja wiem.