Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139208

Play gorą, jest najlepszy, mieszkam w zasiegu 3,5g i dlatego mam play dla tych pakietow i darmowych rozmow, Play jest rewelacyjny :):):)