Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Od 4 marca nie będzie gdzie ładować komórek Heyah i Tak Tak Odpowiedz na: Od 4 marca nie będzie gdzie ładować komórek Heyah i Tak Tak

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139075

zgadzam się z przedmówcą, jestem w Plusie i ciesze sie, ze potrafią się w porę ogarnąć i zalatwic sprawę