Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Muzyczna Motorola WX395 w Zetafonie › Odpowiedz na: Muzyczna Motorola WX395 w Zetafonie
Gość
16 lutego 2010 o 11:14
Liczba postów: 138938
Dlaczego zbędne? Nie wszystkim w końcu zależy na jakichś megawypasionych modelach, a ten fon można przecież dostać w zetafonie za jakieś grosze. Moim zdaniem spoko uzupełnienie oferty.