Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Muzyczna Motorola WX395 w Zetafonie Odpowiedz na: Muzyczna Motorola WX395 w Zetafonie

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138938

Dlaczego zbędne? Nie wszystkim w końcu zależy na jakichś megawypasionych modelach, a ten fon można przecież dostać w zetafonie za jakieś grosze. Moim zdaniem spoko uzupełnienie oferty.