Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Ze wszystkimi w Play za darmo? (aktualizacja) Odpowiedz na: Ze wszystkimi w Play za darmo? (aktualizacja)

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139017

to jakiś błąd .. chyba nie opłacało by się na pre-paida dawać połączeń w sieci darmowych, … ale dobra opcja