Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Ze wszystkimi w Play za darmo? (aktualizacja) › Odpowiedz na: Ze wszystkimi w Play za darmo? (aktualizacja)
Gość
9 lutego 2010 o 13:04
Liczba postów: 139017
to jakiś błąd .. chyba nie opłacało by się na pre-paida dawać połączeń w sieci darmowych, … ale dobra opcja