Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play rozdaje Startery walentynkowe › Odpowiedz na: Play rozdaje Startery walentynkowe
Gość
3 lutego 2010 o 13:58
Liczba postów: 139047
Duostarter w Erze czy free numery S+ lub Heyah są lepsze od tej walentynkowej promocji w P4