Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Koniec promocji darmowego numeru w Play Fresh › Odpowiedz na: Koniec promocji darmowego numeru w Play Fresh
Gość
2 lutego 2010 o 20:07
Liczba postów: 138935
Wtedy oni sami niech sobie korzystają z takiej promocji zresztą to mija się z celem, bo jak niby miało by to wyglądać ? ja jestem w zasięgu Play a osoba do której dzwonie nie i na odwrót bezsensu. Play się zbłaźnił i znowu stracił w oczach, coraz to gorzej u nich i chyba trzeba się katapultować póki jeszcze uderzenia nie ma.