Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Rzecznik P4 o sprzedaży Play › Odpowiedz na: Rzecznik P4 o sprzedaży Play
Gość
6 stycznia 2010 o 18:25
Liczba postów: 139075
Piekna wypowiedz na temat sieci Era. Cala gola prawda, Era nic wiecej nie wnosi do rynku telekomunikacyjnego poza walka z Play i posrednio z UKE o mtr.