Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Internet do 21 Mbit/s w iPlus i blueconnect tylko w wysokich abonamentach › Odpowiedz na: Internet do 21 Mbit/s w iPlus i blueconnect tylko w wysokich abonamentach
Gość
18 grudnia 2009 o 08:21
Liczba postów: 138937
Zasieg 3G play ma najwiekszy w pOlsce.