Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 10proc. ekstra za doładowanie w Play › Odpowiedz na: 10proc. ekstra za doładowanie w Play
Gość
9 grudnia 2009 o 07:21
Liczba postów: 138950
no tak ale era raz na rok zuci ochłap i klient zadowolony i pozniej przez 11 miesiecy pisze na forum czekajac jak głodny pies na ponowienie promocji:)