Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe 58 proc. Polaków korzysta z Internetu Odpowiedz na: 58 proc. Polaków korzysta z Internetu

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138935

Bo internet jest coraz tańszy, więc nie dziwne że coraz więcej korzysta z tego. Ja pamiętam jak kiedyś kupowałem w TP pakiet 30h przez modem, dziś w niższej cenie mam stały dostęp przez orange freedom. To pokazuje jak się net rozwija.