Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Pakiet Wygadany 24 gr/min w Orange POP › Odpowiedz na: Pakiet Wygadany 24 gr/min w Orange POP
Gość
10 listopada 2009 o 07:03
Liczba postów: 138938
jakby ważność konta byla 30 a nie 7 dni to to miałoby sens. w innym przypadku to nie mogli 24gr/min dac do stałego cennika jak mtr jest na poziomie 16,77gr? ps jak nie lubicie orange to polecam kupic ten pakiet i dzwonic pod numery wrodzinie. w koncu jest napisane ze nie dotyczy rozmów w play i polsat a o centernet ani slowa nie ma. dzwońcie w godzinach szczytu by te głowniane zabojady musiały centernetowi placic 68gr/min netto a od WAS mieli tylko 24gr/min brutto. to byłaby miła zemsta na orange 🙂