Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › PIIiT krytycznie o stawkach MTR do Play › Odpowiedz na: PIIiT krytycznie o stawkach MTR do Play
Gość
22 października 2009 o 09:57
Liczba postów: 139014
w takim razie od samego początku urzędowania Pani Ani, jej ta asymetria między stacjonarnymi a mobilnymi też nie przeszkadza 😉